ĪPAŠUMA APDROŠINĀŠANA

Gādīgs īpašnieks apdrošina savu īpašumu! Diemžēl ne vienmēr varam izvairīties no negadījuma - ugunsnelaimes, dabas stihijām, zagļiem vai citām likstām, kas var skart uzņēmuma īpašumu, mantu vai krājumus, kā arī radīt uzņēmējdarbības daļēju vai pilnīgu pārtraukšanu līdz seku novēršanai. Reizēm īpašums negadījumā var tikt bojāts vai pilnībā iznīcināts vienā acumirklī.

Īpašumu var apdrošināt divos veidos:

1) Ar nosaukto risku segumu
– Trešo personu ļaunprātīga rīcība, piemēram, zādzība ar ielaušanos, laupīšana vai vandālisms
– Šķidruma vai tvaika noplūde, piemēram, cauruļvadu avārija vai Tava uzņēmuma biroja telpu noliešana ar ūdeni
– Uguns iedarbība, piemēram, ugunsgrēks
– Zibens spēriens
– Eksplozija
– Dabas stihijas iedarbība, piemēram, vētra, plūdi, krusa, zemestrīce vai nepārtraukta snigšana
– Sadursme ar transportlīdzekli vai iekraušanas mehānismu.
 
2) Ar visu risku segumu, kurā nav uzskaitīti riski pret kādiem apdrošina, bet ir uzskaitīti izņēmumi, par ko apdrošinātājs nemaksā atlīdzību.

Pērkot īpašuma apdrošināšanu pārliecinieties, ka apdrošināšanas kompānija Jūsu īpašumu apdrošina tā atjaunošanas vērtībā, jo Jums nav izdevīga ne zemapdrošināšana, ne virsapdrošināšana, jo apdrošinātājs segs Jūsu izdevumus proporcionāli apdrošinājuma summai. Zemapdrošināšana gadījumā Jūs zaudēsiet daļu atlīdzības, bet virsapdrošināšanas gadījumā pārmaksāsiet.

PIETEIKT KONSULTĀCIJU

Sazinies ar mums!

Tālr. +371 28350187

Adrese:


Ziedleju iela 6,

Mārupe,
Mārupes novads,
LV-2167

 

 

E-pasts: [email protected]

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācija pieejama privātuma politikā.