MŪSU PAKALPOJUMI

Katrs lauksaimnieks cer, ka pavasarī, nokūstot sniegam, saulei pretī stiepsies labi pārziemojis zelmenis. Tāpat cilvēks cer, ka vasara būs labvēlīga un līdz pat kulšanai nekas netraucēs ne ziemas kviešiem, ne rudziem, ne rapšiem, ne citām kultūrām.

Ikviens lauksaimnieks, kas uzņēmies rūpes par ganāmpulku, zina, ka vieglu dienu šajā nozarē nemēdz būt. Taču ir dažādi veidi, kā savu saimniecību pasargāt no lieliem satricinājumiem.

Gādīgs īpašnieks apdrošina savu īpašumu! Diemžēl ne vienmēr varam izvairīties no negadījuma – ugunsnelaimes, dabas stihijām, zagļiem vai citām likstām, kas var skart uzņēmuma īpašumu, mantu vai krājumus, kā arī radīt uzņēmējdarbības daļēju vai pilnīgu pārtraukšanu līdz seku novēršanai.

Tehnikas visi risku apdrošināšana ir paredzēta jebkāda veida specializētajai tehnikai (traktori, kombaini, uzkarināmā tehnika, augsnes apstrādes tehnika u.c. tehnika).

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk informācija pieejama privātuma politikā.